ul. Wojska Polskiego 6/23, 19-200 Grajewo

HiperDIAMED to Centrum Edukacji, tzn. miejsce, gdzie otrzymasz wiedzę w ramach profilaktyki wielu chorób, głównie cukrzycy. Dowiesz się jak przygotować się do badań krwi, moczu , będą one wykonane i omówione z Tobą. Możesz zostać kompleksowo zbadany fizykalnie, m. in. osłuchany. Otrzymasz też wiedzę jak postępować z trudno gojącą się raną przy pomocy nowoczesnych opatrunków , otrzymasz receptę z refundacją jeśli taka może być dla Ciebie przepisana. Personel pracujący w Centrum posiada kompetencje i umiejętności, aby Twoje zdrowie i życie było w najlepszych rękach.

Mamy przyjemność poinformować, że przystąpiliśmy do projektu Ministerstwa Zdrowia w Ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025 pt. ,,Działania Edukacyjne skierowane do pacjentów z cukrzycą oraz ich rodzin i opiekunów mające na celu ograniczenie powikłań cukrzycy oraz poprawę jakości i długości życia chorych” pod patronatem Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej we współpracy z Fundacją WYGRAJMY ZDROWIE.

Zapraszamy do kontaktu i zapisów na bezpłatne  szkolenia wraz z poczęstunkiem wszystkich diabetyków. W Grajewie miejscem naszych spotkań jest PIECUCH RETRO na ul.  Wojska Polskiego oraz w innych miejscowościach po uzgodnieniu terminu ( informacje będą przekazane na bieżąco).

Wszystkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 882 505 009 bądź u Twojego Lekarza Rodzinnego albo Lekarza Diabetologa.